Eureka

zapisy do szkoły

fot2

Na rok 2019/2020 prowadzimy nabór do:

- pierwszej klasy (rocznik 2012 i 2013)

- dzieci z rocznika 2014 zapraszamy do naszej zerówki przedszkolnej. Dzieci młodsze zapraszamy do przedszkola.

W klasie pierwszej przewidujemy 16 uczniów. Nie prowadzimy egzaminów. O przyjęciu do szkoły decyduje pierwszeństwo zapisów oraz rozmowa z rodzicami i spotkanie z dzieckiem. Zapraszamy także dzieci na kilka dni pobytu w szkole w czasie roku szkolnego, by zarówno one, jak i Rodzice mogli stwierdzić, czy Eureka to na pewno szkoła, której szukają.

Pierwszeństwo mają dzieci z naszego przedszkola i te, które w przedszkolu lub szkole mają rodzeństwo. Będziemy się także starać, by w klasach było mniej więcej tyle samo chłopców co dziewczynek.

W przedszkolu jest jedna grupa dla dzieci 3- i 4-letnich.  Prowadzimy przedszkole rodzinkowe, z grupą mieszaną wiekowo. Dzieci 5- i 6-letnie (rocznik 2013 i 2014) zapraszamy do przedszkolnej zerówki - jej program jest dostosowany do możliwości, zdolności i poziomu rozwoju młodszych dzieci. Zerówka to przygotowanie do pójścia do szkoły i podjęcia nauki. Dzieci rozwijają ruchowo, maunalnie i emocjonalnie, tak by moment przekroczenia progów szkoły był kolejnym naturalnym krokiem pozbawionym napięcia i stresu. Pokazujemy im też, że nauka może być prawdziwą przygodą i że naprawdę warto czekać na tę szkołę!

Warunkiem rozpoczęcia nauki w szkole i w przedszkolu jest podpisanie umowy kształcenia i wpłata wpisowego (patrz Dokumenty i Najczęściej zadawane pytania).

Kontakt:

Magda Gędziorowska, dyrektor szkoły: 501 563 717

Olga Woźniak, dyrektor ds. nauczania: 608 39 99 56

Copyrights by www.szkola-eureka.pl All rights reserved.
Coded by GRAFEK