Eureka

zapisy do szkoły

 

Na rok 2020/2021 prowadzimy nabór do:

- pierwszej klasy 

W klasie pierwszej przewidujemy 16 uczniów. Nie prowadzimy egzaminów. O przyjęciu do szkoły decyduje pierwszeństwo zapisów oraz rozmowa z rodzicami i spotkanie z dzieckiem. Zapraszamy także dzieci na kilka dni pobytu w szkole w czasie roku szkolnego, by zarówno one, jak i rodzice mogli stwierdzić, czy Eureka to na pewno szkoła, której szukają.

Proces rekrutacyjny, podczas którego dzieci chodzą na szkolne zajęcia, odbywają rozmowę z pedagogiem i psychologiem szkolnym, kosztuje 100 zł przy zapisie dziecka do pierwszej klasy i 250 zł przy przenoszeniu dziecka do klasy wyższej. Odliczamy tę kwotę od wpisowego, jeśli zdecydują się Państwo na to, by Państwa dziecko podjęło edukację w naszej szkole. 

Pierwszeństwo zapisu dotyczy dzieci, które mają rodzeństwo w Eurece. Będziemy się także starać, by w klasach było mniej więcej tyle samo chłopców co dziewczynek.

Warunkiem rozpoczęcia nauki w szkole jest podpisanie umowy kształcenia i wpłata wpisowego (patrz Dokumenty i Najczęściej zadawane pytania).

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Magda Gędziorowska, dyrektor szkoły: 501 563 717

 

Copyrights by www.szkola-eureka.pl All rights reserved.
Coded by GRAFEK